Search
Coworking

Coworking - tworzymy
fit-out, który inspiruje

W fit-out przestrzeni coworkingowych
koncentrujemy się na:

 • Wsłuchanie się w rynek
  i odpowiedź na potrzeby użytkowników
 • Najwyższy komfort pracowników
  i gości biura coworkingowego
 • Wyróżnienie przez wyposażenie
 • Strategia miejsca pracy

Wsłuchanie się w rynek
i odpowiedź na potrzeby użytkowników

Najczęstszymi użytkownikami coworkingów są: małe firmy, początkujący przedsiębiorcy oraz freelancerzy. Wśród najważniejszych potrzeb najemcy coworkingu wymieniają: lokalizację, stosunkowo niską cenę w porównaniu z wynajmem i utrzymaniem tradycyjnego biura, stabilne instalacje IT, dobre wyposażenie techniczne, wygodę i komfort oraz różnorodność, wyrazistość i wielofunkcyjność wnętrza. W GoodRoom wspieramy Właścicieli cowork dzięki planowaniu optymalnego spaceplan, niebanalnie zaprojektowanym, interdyscyplinarnym wnętrzom oraz najwyższej jakości instalacjom elektrycznym, teletechnicznym i sanitarnym.

Najwyższy komfort pracowników
i gości biura coworkingowego

Tworzymy wartościowe i funkcjonalne biura coworkingowe, które przyciągają użytkowników.

Coworking Space projektujemy w oparciu o strategię miejsca pracy. Dostarczamy nowoczesne wyposażenie podnoszące komfort i różnoradność pracy w biurze, w tym m.in. kabiny akustyczne, systemy oczyszczające powietrze, systemy monitoringu parametrów środowiskowych ze szczególnym uwzględnieniem CO2 czy wykonując najwyższej klasy infrastrukturę IT.

Dbamy o pozytywny, niebanalny wystrój pobudzający kreatywność i wydajność pracy w coworku, wykorzystujący m.in. bujną zieleń, industrialne wnętrza, różnorodność form i materiałów w wyposażeniu.

Wyróżnienie przez wyposażenie

W dzisiejszym biurze coworkingowym pracownicy szukają nieformalnej atmosfery, elastyczności i ergonomii oraz czynników pobudzających kreatywność i motywację. Oczekują fukcjonalności pozwalającej jednocześnie skupić się na pracy i rozwijać pozazawodowe pasje, pracować w odosobnieniu i tworzyć wartościowe relacje.

W GoodRoom spełniamy te życzenia, tworząc przestrzenie coworkingowe oparte na aktywności (ang. activity-based working). Realizujemy spaceplany i rozwiązania dbające o zdrowie i komfort użytkowników, które wspierają wykonywany w danym momencie rodzaj zadań. W naszych aranżacjach projektujemy miejsca do cichej pracy oraz spotkań zespołowych, stanowiska z biurkami o regulowanej wysokości, wygodne budki telefoniczne do telekonferencji, przestronne i ciekawie zaaranżowane kuchnie czy strefy relaksu, medytacji, a nawet snu.

Strategia miejsca pracy

W GoodRoom przedstawiamy Właścicielom biur coworkingowych najnowsze strategie projektowania miejsc pracy, pomagając w integracji zasad ESG (Environmental, Social, and Governance) w przestrzeni biurowej. Zastosowanie przemyślanych standardów aranżacji i wykończenia biur jest kluczowe, aby stworzyć spaceplan, który zaangażuje w twórczą współpracę w komfortowych warunkach.

Dzisiejszy coworking - znacznie więcej niż "biuro serwisowe"

 • Coworking - Activity Based Workplace

  Koncepcja Activity Based Workplace, czyli model środowiska pracy elastyczny, oparty na licznych interakcjach i współpracy to jedno z najbardziej sensowych rozwiązań na rynku przestrzeni biurowych, zakładające, że każdy użytkownik biura może mieć inne potrzeby, realizowane z pomocą rozwiązań oferowanych w aranżacji.

 • Coworking przyjazny środowisku naturalnemu

  Coworking z założeniu jest „proekologiczny”, ponieważ pozwala wykorzystać jedną powierzchnię (włącznie z przestrzeniami socjalnymi) przez większą liczbę osób. Jednak dziś rynek wymaga od coworking więcej; szczególnie w dużych miastach użytkownicy biur są coraz bardziej świadomi kwestii ekologicznych i weryfikują dostawców w tym zakresie.

  Cel stworzenia biura eco-friendly można osiągnąć m.in. poprzez zastosowanie systemów o wysokiej wydajności, przykładowo wykorzystując oświetlenie LED, naturalne światło i pasywną wentylację, trzymając się materiałów o niskiej emisji i z naturalnych materiałów, czy montując stacje ładowania samochodów elektrycznych.

  Warto również pomyśleć o wprowadzeniu bogatej roślinności do wnętrza. Nie tylko nadaje ona wizerunku eco-friendly, tworzy lepsze wnętrze, ale również poprawia jakość powietrza w biurze i  bezpośrednio wspiera zielone rozwiązania.

 • Coworking dla małej firmy

  Coworking to sposób wynajmu powierzchni biurowej skierowany do małych firm, które chcą ograniczyć koszty utrzymania lub/i ich biznes nie wymaga prowadzenia biura na stałe. To idealne rozwiązanie dla freelancerów, mikro i małych przedsiębiorstw.

  Biuro coworkingowe powinno być skonstruowane na tyle elastycznie, by oferować przedsiębiorcy wybór wynajmu od jednego biurka do średniej wielkości pokoi, które mogą stanowić „biuro” małego zespołu. Dzięki temu biuro coworkingowe jest w stanie spełnić potrzeby małej firmy przez większość cyklu życia małej organizacji.

 • Coworking - wymóg elastyczności

  Biura coworkingowe to przestrzenie, w których jednocześnie pracuje klika lub kilkanaście osób. Powinny dawać wolność wyboru co do miejsca, sposobu i stylu pracy. Idealne biuro coworkingowe powinno oferować przestrzeń do pracy indywidualnej i w częściach wspólnych oraz na zamkniętych spotkań, również w formie wideokonferencji. Nowoczesne biura coworkingowe są wyposażone w moduły biurowe dla osób chcących pracować w samotności, w pełnym skupieniu.  

 • Niezawodne wyposażenie coworking

  Jednym z głównych aspektów wymieniach jako decydujący przy wyborze danego biura serwisowego są: „dobry internet” i „niezawodne wyposażenie”. Z tego powodu instalacje teletechniczne, elektryczne i sanitarne biura coworkingowego muszą być najwyższej jakości i zaplanowane przez odpowiedniego, doświadczonego dostawcę fit-out. Wyposażenie wideokonferencyjne, CCTV, DSO, SSP, SAP, SKD, SSWiN czy BMS – wszystkie decydują o bezpieczeństwie i komforcie pracy użytkowników coworking i muszą działać niezawodnie. Zabudowy, meble i wyposażenie powinny spełniać standardowy wymóg trwałości, ponieważ są narażone na różny sposób użytkowania. Biuro serwisone powinno również być wyposażone w zaplecze socjalne oraz wszystkie niezbędne udogodnienia potrzebne do pracy.

 • Coworking a networking

  Coworking office jest niezwykle różnorodnym środowiskiem, które skupia ludzi pracujących w najróżniejszych branżach. Przyczynia się do nawiązywania nowych kontaktów, co pozwala osiągnąć wymierne korzyści. Na jednej powierzchni można poznać swojego klienta i znaleźć wykonawcę. Łatwiej nawiązać bliższe relacje i przyspieszyć komunikację.

  Wnętrze biura coworkingowego powinno wspierać funkcję networkingu. Odpowiednio zaplanowane strefy rekreacyjne, przestrzenie wypoczynkowe, kafejki i wspólne kuchnie sprzyjają nieformalnym spotkaniom i kreatywnej wymianie myśli.

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni projekt i realizację Twojej inwestycji w biuro coworking. 

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz biurowych, coworkingowych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.

Our R&D on the solutions with the use of neural network potential are backed by our renowned partners: