Search
HoReCa

Zaprojektuj - Wybuduj
lokal gastronomiczny

W projektach fit-out dla branży HoReCa
koncentrujemy się na:

 • Znajomość aranżacji
  i wykonawstwa w branży HoReCa
 • Zwrot z inwestycji
 • Komfort psychiczny i fizyczny
  użytkowników lokalu
 • Wzmocnienie marki
  lokalu gastronomicznego

Znajomość aranżacji
i wykonawstwa w branży HoReCa

W wyborze i procesie aranżacji lokalu branży HoReCa nie wystarczy doświadczenie ogólnobudowlane; konieczna jest znajomość branżowych wymogów prawnych, technicznych i sanitarnych. Warunki, jakie powinien spełniać lokal gastronomiczny, zostały opisane m.in. w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury, rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej i przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Określają między innymi: mimalną wysokość i wielkość pomieszczeń, kolor, materiał i sposób przygotowania ścian, jakość wykonania podłogi, prawidłowe oświetlenie, temperaturę i wentylację pomieszczeń. Wymaganiom podlega również wyposażenie lokalu gastronomicznego – przykładowo maszyny, urządzenia oraz meble kuchenne stykające się ze środkami spożywczymi powinny mieć atest PZH. Warto powierzcyć projekt funkcjonalny i aranżacji wnętrza restauracji fachowcy fit-out z właściwą wiedzą branżową.

Zwrot z inwestycji

W GoodRoom wierzymy, że dobra aranżacja pracuje na Twój sukces, dlatego do inwestycji HoReCa  podchodzimy z założeniem maksymalizacji zysków, przy jednoczesnej minimalizacji możliwych strat i generowanych kosztów.

Wiemy, że do 80% oszczędności projektu aranżacyjno-wykonawczego można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem prac dzięki skutecznym negocjacjom stawek wyposażenia, materiałów i ekip na etapie kosztorysowania projektu. Efektywnie wykorzystujemy każdy metr kwadratowy Twojego lokalu gastronomicznego.

Twój lokal ma pracować na Twój biznes. 

Komfort psychiczny i fizyczny
użytkowników lokalu

Od tego, jak w Twoim lokalu poczują się klienci,
zależy powodzenie Twojego biznesu.

Zdejmiemy z Twoich ramion ciężar planowania estetyki, funkcjonalności i trudno uchwytnej sfery poczucia komfortu we wnętrzu. Wykonamy Twój lokal według najnowszych standardów przy wzmocnieniu identyfikacji wizualnej Twojej marki.

Tworzymy niebanalne, szlachetnie wykończone przestrzenie gastronomiczne, które wyposażamy w  najwyższej jakości, wydajne instalacje, w optymalnym budżecie.

Wzmocnienie marki
lokalu gastronomicznego

Opracowujemy spójne z marką i lokalizacją wytyczne
dla nowoczesnej aranżacji Twojej kawiarni lub restauracji. Wykonamy Twój lokal według najnowszych standardów, przy wzmocnieniu wykorzystania elementów identyfikacji wizualnej Twojej marki oraz z podkreśleniem tzw. ‘mood’ marki w charakterze wnętrza.

Efekt zawsze działa, robi wrażenie i podnosi wartość zarówno
inwestycji jak i marki Twojego lokalu gastronomicznego.

Dlaczego warto skorzystać z eskpertów fit-out
w branży HoReCa?

 • Znajomość specyfiki branży w arażacji
  i wykonawstwie

  Remont restauracji to proces wielopoziomowy wymagający  branżowej wiedzy. W procesie aranżacji lokalu branży HoReCa nie wystarczy doświadczenie ogólnobudowlane; konieczna jest znajomość specyfiki branży. Warto powierzyć ten proces doświadczonemu wykonawcy fit-out restauracji, jakim jest GoodRoom.

  Projekty aranżacyjno-wykonawcze restauracji muszą uwzględniać elementy takie jak: technologia gastronomiczna, wymagania Sanepidu, roboty ogólnobudowlane, instalacje wysoko i niskoprądowe, instalacje klimatyzacji, wentylacji, instalacje wod-kan, odpowiednie dla branży HoReCa materiały wykończeniowe, meble i urządzenia gastronomiczne.

 • Bezpieczeństwo inwestycji

  W GoodRoom realizujemy projekty o zróżnicowanej wielkości i budżecie, dlatego wiemy, z jakimi nakładamia finansowymi wiążą się inwestycje naszych Klientów. Szanujemy pieniądze Klientów, dlatego przyświeca nam idea “dobra aranżacja pracuje na Twój sukces”. Dbamy o to, by każdy metr kwadratowy Twojej inwestycji był optymalnie wykorzystany.

  Do 80% oszczędności projektu remontowego można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem prac. W GoodRoom już na etapie kosztorysowania projektu pracujemy na Twoją inwestycję; przedstawiamy wiarygodny i realny kosztorys poparty space planem i wizją lokalną, zoptymalizowany pod względem finansowym dzięki skutecznym negocjacjom z naszymi stałymi dostawcami. Korzystając z naszego doświadczenia, jesteśmy w stanie pomóc i wskazać miejsca, w których możliwa jest zamiana materiałów lub technologii nie obniżająca jakości, ale ograniczająca koszty budowy lokalu gastronomicznego.

  W ramach realizacji projektu fit-out świadczymy usługę Cost Controlling; zarządzamy relacjami z wykonawcami i dostawcami, szukamy najlepszych rozwiązań, realizujemy zakupy, kontrolujemy koszty przez cały czas trwania projektu. Ekspertyzę w zakresie cost controlling projektów fit-out dają nam nie tylko doświadczeni pracownicy, ale również CFO GoodRoom – ekspert w zakresie rozliczeń prac budowlanych i trener biznesowy z obszaru zarządzania kosztami projektów fit-out.

  Dzięki sprawnemu Fit-Out Project Management gwaratujemy, że Twoja inwestycja to projekt wykonany w najwyższej jakości, najkorzystniejszym budżecie i w terminie.

 • Samopoczucie klientów w Twoim lokalu buduje sukces Twojego biznesu

  Niezależnie czy Twoja inwestycja to kawiarnia, bistro, cukiernia, pełnoskalowa restauracja czy hotel, to funkcjonalna przestrzeń i nietuzinkowy charakter zadecydują o tym, jak Twoi klienci poczują się w lokalu i czy będą chcieli do niego wracać.

  W GoodRoom wspieramy biznesy Klientów poprzez tworzenie niebanalnych, szlachetnie wykończonych przestrzeni, które wyposażamy w inteligentne instalacje najwyższej jakości, w optymalnym budżecie. Z naszego fit-out powstaje wartościowa i funkcjonalna przestrzeń dla gości i pracowników lokalu gastronomicznego. Zdejmujemy z Twoich ramion ciężar planowania estetyki, funkcjonalności i trudno uchwytnej sfery poczucia komfortu klienta we wnętrzu. Wykonamy Twój lokal według najnowszych standardów przy wzmocnieniu identyfikacji wizualnej marki Twojego lokalu.

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz komercyjnych oraz prywatnych, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.
Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.

Our R&D on the solutions with the use of neural network potential are backed by our renowned partners: