Search
Instytucje użyteczności publicznej

Know-how
potwierdzony referencjami

W projektach fit-out dla instytucji użyteczności publicznej
koncentrujemy się na:

  • Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem instytucji publicznej
  • Zadbane formalności
    i dokumentacja
  • Partner godny zaufania
  • Wysoki standard obsługi
    i terminowość

Kontrola kosztów i zarządzanie budżetem instytucji publicznej

Do 80% oszczędności projektu remontowego można wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem prac dzięki skutecznym negocjacjom stawek wyposażenia, materiałów i ekip na etapie kosztorysowania projektu.

W GoodRoom zarządzamy relacjami z wykonawcami i dostawcami, wyszukujemy najlepsze oferty, realizujemy zakupy, kontrolujemy koszty przez cały czas trwania projektu, renegocjujemy w przypadku potrzeby wprowadzenia zmian w projekcie.

Ekspertyzę w zakresie cost controlling projektów fit-out dają nam nie tylko doświadczeni pracownicy, ale również CFO GoodRoom – ekspert w zakresie rozliczeń prac budowlanych i trener biznesowy z obszaru zarządzania kosztami projektów fit-out.

Zadbane formalności
i dokumentacja

Dokumentacja techniczna pozwala zachować porządek i przejrzystość projektu aranżacyjno-wykonawczego. Dokumentacja powinna zawierać m.in. projekty techniczne, harmonogramy, karty materiałowe, protokoły zmian, ekspertyzy, pozwolenia, odbiory techniczne i wiele innych.

Kompletny bezusterkowy odbiór techniczny budynku instytucji publicznej oraz zebranie pełnej dokumentacji jest podstawą do późniejszej konserwacji budynku i usług serwisowych. Warto powierzyć zgromadzenie dokumentacji powykonawczej profesjonalnemu dostawcy usługi fit-out. Oszczędza to czas Inwestora i przesuwa odpowiedzialność formalną na firmę wykonawczą Fit-out.

W GoodRoom dedykowany Project Manager dba o jasną komunikację, formalną dokumentację projektową oraz prowadzi Klienta przez każdy etap realizacji.

Partner godny zaufania

Z myślą o potrzebach naszych Klientów na rynku nieruchomości zbudowaliśmy profesjonalny Zespół do realizacji kompleksowych projektów remontowych i fit-out w tym budynków użyteczności publicznej.

Współpraca z nami oznacza:
– projekty zrealizowane terminowo,
– partnerskie podejście i opiekę dedykowanego Kierownika Projektu,
– wykwalifikowany Zespół,
– kompleksowość usług,
– wygodę i bezpieczeństwo Klienta. 

Wysoki standard obsługi
i terminowość

Wiemy, jak poprzez projekt aranżacyjny podnieść komfort i funkcjonalność przestrzeni użyteczności publicznej.

Projekty realizujemy terminowo, co potwierdzają przyznane nam referencje. Sprawdzamy się jako dostawca zamówień publicznych w obszarze generalnego wykonawstwa, fit-out i remontów.

Aktywnie słuchamy naszych Klientów. Doradzamy, analizujemy i kontrolujemy koszty inwestycji. Wykonujemy projekty dla instytucji publicznych o różnej wielkości i różnym przeznaczeniu.

Jako generalny wykonawca korzystamy z:
– oszczędności wynikających z wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami i wykonawcami,
– ekspertyzy technicznej we wszystkich branżach (elektrycznej, budowlanej i sanitarnej),
– relatywnie małej struktury organizacyjnej pozwalającej sprostać projektom o zróżnicowanym budżecie.

Pracujemy
na Twój sukces

Z pasji do piękna, ale przede wszystkim z myślą o Twoich potrzebach na rynku nieruchomości, stworzyliśmy profesjonalny Zespół, który w sposób kompleksowy zapewni realizację Twojego wymarzonego projektu remontowego lub fit-out.

GoodRoom to wykwalifikowana kadra inżynierów, managerów oraz specjalistów z branży aranżacji wnętrz biurowych, komercyjnych, użyteczności publicznej, instalacji budynkowych i zagadnień IT. Wiele lat doświadczeń na rynku umożliwia nam świadczenie usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy współpracę w systemie Zaprojektuj – Wybuduj. Oznacza to, że nie musisz się martwić o innych podwykonawców w Twoim projekcie budowlanym. Jako generalny wykonawca przeprowadzamy prace od wstępnej analizy koncepcyjnej aż do oddania gotowej inwestycji.

Our R&D on the solutions with the use of neural network potential are backed by our renowned partners: